Ana sayfa  Annelik  Elsanatları  Haberler  Magazin Dünya  Magazin Türkiye

Moda  Ressamlar  Seramik Tiyatro Sinema  Yazılar  Yemekler

 

 

Asuman Krause: "Eleştiriler olacak"

İlk albümü "Çok Yalnızım"ı çıkaran eski manken Asuman Krause, eleştirilere hazırlıklı olduğunu söyledi. Albümünde, Aytaç Doğan, İsmail Soyberk, Erdem Sökmen, Nurhat Şensesli, Volkan Öktem, Yaşar Akpençe, Buzuki Orhan ve Hüsnü Şenlendirici gibi önemli isimlerle çalıştığını söyleyen Krause, "Elbette, eleştiriler olacak. Bir mankenin albüm yapması bizde garip karşılanıyor. Haklılık payı da var ama ben iki yıldır bu albüm üstüne çalışıyorum. Çok emek verdim" diyor.

Anjelika Akbar’dan ’Karşılama’

Anjelika Akbar, "Karşılama" projesi ile usta müzisyenlerle verdiği konserler dizisine Samsun Atatürk Kültür Merkezi’nde devam edecek. 30 Ekim’de Samsun Atatürk Kültür Merkezi’ndeki konserde sanatçı, "Bir Yudum " albümünden ve kendi bestelerinden oluşan repertuvarıyla izleyicinin karşısına çıkacak.

Aylince bir albüm

Müzik dünyamıza Almanya kökenli bir genç daha katıldı... Aylince, "Polis" adını verdiği ilk albümüyle iddialı. "İlk albümümün seyrine göre Türkiye’ye kesin dönüş yapabilirim" diyen Aylince, Almanya’da çeşitli yerlerde sahneye çıkmış. Aylince’nin, "Polis amca polis amca bana da ver bir tabanca, gönlümün hırsızlarını vuracağım tek kurşunda" nakaratlı şarkısı radyolarda sıkça çalıyor.

Çilekeş’in kasım turnesi

İlk albümü "Y.O.K." ile 2006 yılında adından sıkça söz ettiren Çilekeş, kasım ayında turneye çıkıyor. Çilekeş, sırasıyla 9 Kasım’da Eskişehir, 10 Kasım’da Ankara, 11 Kasım’da Konya, 13 Kasım’da Adana, 14 Kasım’da Mersin, 17 Kasım’da Bursa, 18 Kasım’da Balıkesir, 22 Kasım’da İzmir, 24 Kasım’da Aydın ve 25 Kasım’da Nazilli’de olacak.

Cansu ağlatacak

Cansu Koç, etnik pop rock tarzındaki albümü "9 Renk / Yalnızlık"ın ikinci klibini sözlerini Hakkı Yalçın ile birlikte yazdığı "Gözlerimde Yağmur" parçasına çekti. İstanbul’un tarihi semtlerinden Kuzguncuk’ta çekilen klipte, yağmur sahneleri için 3 tanker kullanıldı.

 

Gizlilik Politikası