Ana sayfa Annelik Bayan Bilen El Sanatları Foto Galeriler Haberler
Kadınlar klübü Klipler Örgüler Ressamlar Seramik Yazılar Yemekler
Google+

 

Diğer Foto Galerilerden Öne Çıkanlar

Ajda Pekkan Asuman Krause Aysun Kayacı Bergüzar Korel Çağla Şikel
Ajda Pekkan resimleri Asuman Krause Aysun Kayacı Bergüzar Korel Çağla Şikel
         
Demet Akalın Deniz Akkaya Didem Uzel Doğa Bekleriz Doğa Rutkay
Demet Akalın Deniz Akkaya Didem Uzel resimleri Doğa Bekleriz Doğa Rutkay
         
Ebru Gündeş Ebru Şallı Ece Gürsel Eva Maya Ebru Polat
Ebru Gündeş ebru şallı resimleri Ece Gürsel Eva Emel Maya ebru polat
         
Fatoş Kabasakal Gamze Özçelik Gülşen Hadise Işın Karaca
Fatoş Kabasakal Gamze Özçelik Gülşen Şarkıcı Hadise Işın Karaca resimleri
         
Müjde Ar Nil Karaibrahimgil Nilay Dorsa Öykü Serter Özgü Namal
Müjde Ar resimleri Nil Karaibrahimgil nilay dorsa öykü serter resimleri özgü namal resimleri
Sebnem Schaefer Sibel Can Tuğba Ekinci Tuğba Özay Tuğba Ünsal
Şebnem Schaefer resimleri sibel can resimleri Tuğba Ekinci Tuğba Özay Tuba Ünsal
Grafik Saati magazin Eğlence dünyasından haberler. Ünlü sanatçıların resimleri. Biyografi ve videolar. Magazin ve dedikodu haberleri. Gençlik aktiviteleri ve mekan tanıtımları. Açıklama: Ünlülerin hayatları. Eğlence mekanları, merkezleri video izle şarkı dinle müzik. Kim nerede nasıl eğleniyor? Eğlence mekanları merkezleri ve tanıtımları. Ünlü sanatçıların reklam filmleri. Erkek ve kadın giyim mağazaları. Yazlık elbise modelleri 2011. Giysi satın al

 

Yasemin Kozanoğlu Zeynep Mansur Zeynep Yılmaz

Diğer Foto Galerilerden Öne Çıkanlar

Yasemin Kozanoğlu Zeynep Mansur zeynep yılmaz resimleri

Keywords: Eğlence mekanları ve merkezleri reklam filmleri. Erkek kadın bayan giyim haberleri reklamları. Video izle şarkı müzik dinle. Bedava cilt bakımı ve filmi. Ünlü resimleri elbise modelleri. Ünlülerin hayatları biyografi kimdir? Twitter facebook vikipedi haberleri

Asuman Krause: "Eleştiriler olacak"

İlk albümü "Çok Yalnızım"ı çıkaran eski manken Asuman Krause, eleştirilere hazırlıklı olduğunu söyledi. Albümünde, Aytaç Doğan, İsmail Soyberk, Erdem Sökmen, Nurhat Şensesli, Volkan Öktem, Yaşar Akpençe, Buzuki Orhan ve Hüsnü Şenlendirici gibi önemli isimlerle çalıştığını söyleyen Krause, "Elbette, eleştiriler olacak. Bir mankenin albüm yapması bizde garip karşılanıyor. Haklılık payı da var ama ben iki yıldır bu albüm üstüne çalışıyorum. Çok emek verdim" diyor.

Anjelika Akbar’dan ’Karşılama’

Anjelika Akbar, "Karşılama" projesi ile usta müzisyenlerle verdiği konserler dizisine Samsun Atatürk Kültür Merkezi’nde devam edecek. 30 Ekim’de Samsun Atatürk Kültür Merkezi’ndeki konserde sanatçı, "Bir Yudum " albümünden ve kendi bestelerinden oluşan repertuvarıyla izleyicinin karşısına çıkacak.

Aylince bir albüm

Müzik dünyamıza Almanya kökenli bir genç daha katıldı... Aylince, "Polis" adını verdiği ilk albümüyle iddialı. "İlk albümümün seyrine göre Türkiye’ye kesin dönüş yapabilirim" diyen Aylince, Almanya’da çeşitli yerlerde sahneye çıkmış. Aylince’nin, "Polis amca polis amca bana da ver bir tabanca, gönlümün hırsızlarını vuracağım tek kurşunda" nakaratlı şarkısı radyolarda sıkça çalıyor.

Çilekeş’in kasım turnesi

İlk albümü "Y.O.K." ile 2006 yılında adından sıkça söz ettiren Çilekeş, kasım ayında turneye çıkıyor. Çilekeş, sırasıyla 9 Kasım’da Eskişehir, 10 Kasım’da Ankara, 11 Kasım’da Konya, 13 Kasım’da Adana, 14 Kasım’da Mersin, 17 Kasım’da Bursa, 18 Kasım’da Balıkesir, 22 Kasım’da İzmir, 24 Kasım’da Aydın ve 25 Kasım’da Nazilli’de olacak.

Cansu ağlatacak

Cansu Koç, etnik pop rock tarzındaki albümü "9 Renk / Yalnızlık"ın ikinci klibini sözlerini Hakkı Yalçın ile birlikte yazdığı "Gözlerimde Yağmur" parçasına çekti. İstanbul’un tarihi semtlerinden Kuzguncuk’ta çekilen klipte, yağmur sahneleri için 3 tanker kullanıldı.

Tags: asuman krause yarışma, asuman krause sunduğu yarışmalar, asuman krause evli mi, big brother, bigbrother türkiye, asuman krause big brother, asuman krause bigbrother Türkiye, asuman krause resimleri,

Gizlilik Politikası