Ana sayfaAnnelikElsanatlarıHaberlerMagazin DünyaMagazin TürkiyeModaRessamlarSeramik

Tiyatro SinemaYazılarYemeklerSend TwitterTwitter'da bizFacebook'da bizPinterest'de biz GrafikSaati: 2006'dan beri

 

Aysun Kayacı: Manken olduğuma çok pişmanım

10 Mart 2007 - İnternette dolaşan iç görüntüsüyle gündeme gelen Aysun Kayacı manken olduğuna pişman.

Son olarak internette dolaşan ve cep telefonuyla çekilmiş iç görüntüleriyle gündeme gelen Kayacı "Bu işi iyi para ndırdığı için seçmiştim. Ama şimdi manken olduğuma pişmanım" dedi.

Fotoğrafları İnternete Düştü

Bugüne kadar sadece mesleğinin gereklerini yerine getirdiğini söyleyen Kayacı, gazete ve dergilerde yayınlanan pozları için de "Bunlardan nç sağladım elbette. Ama ben bu işi düzgün ve ahlaklı bir şekilde yaptığıma inanıyorum" diye konuştu.

Kayacı internete dolaşan fotoğrafları için de "Aslında telefon çalışacak durumda bile değildi. Rehberinde kayıtlı numaralar bile silinmişti. Temizlikçi kadın tamir ettirip kendisi kullanmak istedi. Ben de verdim. Bunların olacağını tahmin etmemiştim" dedi.

Aysun Kayacı; Cep telefonunu tamire verdi, içindekileri silmeyi unuttu

aysun kayacı resimleri

Aysun Kayacinin Fotograflari, videosu, Kayacı, Görüntüleri, k, öp*şme, Pepsi Max, ReklamıOyuncu Aysun Kayacı da cep telefonuyla çekilen görüntülerin kurbanı oldu. Şu sıralar internette "Cep telefonunu tamire verdi, içindekileri silmeyi unuttu" başlıklı bir e-mail dolaşıyor. Bu e-mail'de Kayacı'yı, bir yatağın üstünde gösteren fotoğraflar bulunuyor. Bu pozları kimin çektiği ise bilinmiyor.

 

Ünlülere cepli intikam

Gamze Özçelik'in eski si Gökhan Demirkol tarafından cep telefonuyla çekildiği iddia edilen görüntülerin internette yayınlanmasının ardından bu kez de manken Aysun Kayacı ile oyuncu Arzu Yanardağ'ın benzer görüntüleri internete düştü. Halen "Doktorlar" dizisinde rol alan manken Aysun Kayacı ile son olarak "Umut Adası" filminde oynayan Arzu Yanardağ'ın uygunsuz fotoğraflarının ayrıldıkları leri tarafından dağıtıldığı şüphesi üzerinde duruluyor.

Arzu Yanardağ, Burak Gürpınar ve Cenk Ertan

Arzu Yanardağ'ın Kurban grubunun davulcusu Burak Gürpınar ve "Haziran Gecesi" dizisinin oyuncularından Cenk Ertan'la samimi bir şekilde çekilmiş fotoğrafları internete düşerken, Aysun Kayacı'yı gösteren fotoğrafı e-posta yoluyla birçok kişiye gönderildi.

Bozuk bilgisayardan yayıldı

 

Arzu Yanardağ'ın yakın çevresi, bu fotoğrafların, Yanardağ'ın bozulan bilgisayarında bulunduğunu, o bilgisayarın da eski eşi Ali Serter tarafından tamir ettirildiğini, fotoğrafların da bu vesileyle yayıldığını öne sürüyor.

Arzu Yanardağ, geçtiğimiz yıl Ali Serter'le evlenmiş, altı ay evli kaldıktan sonra da boşanmıştı. Yanardağ, boşandıktan sonra bir TV programında eşinin kokain kullandığını söylemiş, Serter de polis tarafından sorgulanmıştı. Serter'in kendisini ihbar eden eski eşi Yanardağ'dan intikam almak için böyle bir yola başvurduğu iddia ediliyor.

 

Oyuncu ve manken Aysun Kayacı, fotoğraflarının gazetelerde çıkmasına çok üzüldüğünü ancak konu hakkında konuşmayacağını söyledi.

 

Haber: Demirhan Hararlı

Tags: Aysun kayacı, aysun kayacı boyu, aysun kayacı biyografi, aysun kayacı hayatı, aysun kayacı facebook, aysun kayacı ekşi, aysun kayacı evleniyor, aysun kayacı resmi web sitesi, cep

Gizlilik Politikası

Mail